Od kilku lat pomagam Parom Młodym przy organizacji ich ślubów i wesel. Jestem urodzoną planistką oraz nieszablonową osobą, dlatego uwielbiam skomplikowane i odjechane projekty.

Nie ma dla mnie wyzwań niemożliwych, a każde zadanie rozkładam na czynniki pierwsze. Ogromną satysfakcję sprawia mi pomaganie innym, więc to, że pomogę Wam w jednym z najważniejszych dni w życiu jest dla mnie szalenie istotne.

Blog oraz florystyka to pasje, które realnie pozwalają mi wpływać na wygląd rynku ślubnego w Polsce, a chciałabym by ten był coraz bardziej różnorodny. Miłość do pisania towarzyszy mi od zawsze, ta do kwiatów zaczęła kiełkować później, ale bardzo dynamicznie.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki. Jestem też absolwentką administracji i finansów, co nieraz przydało mi się przy organizacji ślubów. Uwielbiam czytać, podróżować i eksperymentować w kuchni. Mam słabość do staroci, żółwi i bezy Pavlovej.

 

Możesz przeczytać o mnie i o mojej pracy w wywiadzie którego udzieliłam ogólnopolskiemu miesięcznikowi Women’s Health klikając TUTAJ.

O swojej pracy pisałam też gościnnie na blogu u Michała z Glamour Studio TUTAJ.

Możesz też posłuchać o tym jak wygląda moja praca w wywiadzie którego udzieliłam Mateuszowi z Chwalisz Band, całość znajdziesz TUTAJ.

Napisał też o mnie portal Papilot, co możesz przeczytać TUTAJ.