Wedding Planner

Potrzebujecie wsparcia przy organizacji ślubu i wesela? Chętnie w tym pomogę na każdym etapie i w każdym zakresie.

 

Zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie lub rozmowę gdzie szczegółowo omówimy to czym mogę się dla Was zająć.

 

W szczególności może być to: 

 • Znalezienie idealnego miejsca na Wasze wesele, przeanalizowanie dostępnych ofert wraz z opracowaniem umowy z miejscem weselnym,
 • Pomoc w wyborze stylu wesela i opracowanie indywidualnej koncepcji dekoracyjnej,
 • Znalezienie wszystkich potrzebnych podwykonawców,
 • Opracowanie i zarządzanie budżetem ślubnym i harmonogramem przygotowań ślubnych,
 • Ogarnięcie kwestii organizacyjnych i logistycznych
 • Doradztwo ślubne w kwestiach formalnych i każdej innej,
 • Opracowanie scenariusza dnia ślubu oraz koordynacja przygotowań przedślubnych i przyjęcia weselnego, 
 • Oraz przygotowanie wszystkiego co sobie tylko zamarzycie, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Jeśli jesteście zainteresowani moimi propozycjami, chcecie się spotkać i porozmawiać, wyślijcie maila (olga@paniodslubu.pl), lub skontaktujcie się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

Z przyjemnością wyślę Wam poglądową ofertę. Każdą organizację ślubu i wesela wyceniam indywidualnie w zależności od zakresu usług.  

Special Day Planner

Chcecie mieć pewność, że w dzień Waszego wesela wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a wy będziecie mogli spokojnie świętować? 

 

By Wam wszystko ułatwić i obniżyć poziom stresu do minimum opracuję dla Was szczegółowy scenariusz ślubu i wesela oraz zajmę się koordynacją Waszego przyjęcia. Zadbam by wszystko znalazło się na swoim miejscu w odpowiednim czasie.  W trakcie trwania imprezy będę czuwać nad realizacją zaplanowanego scenariusza i rozwiążę każdy potencjalny problem angażując Was w najmniejszym możliwie stopniu, tak byście mogli cieszyć się tym dniem najpełniej jak się da. 

 

Usługa zawiera:

 • Spotkanie na żywo lub online – tak by omówić wszystkie zaplanowane przez Was punkty i poznać szczegóły wizji Waszego dnia ślubu
 • Stworzenie szczegółowego scenariusza ślubu i wesela w formacie pdf
 • Koordynacja przygotowań przedślubnych
 • Koordynacja przyjęcia weselnego – czuwanie nad wykonaniem scenariusza i rozwiązywanie potencjalnych trudności, np. komunikacyjnych czy organizacyjnych

 

Cena usługi: 1699 zł 

 

Jeśli chcecie bym wraz z Wami opracowała scenariusz Tego Dnia oraz bym koordynowała przygotowania i przyjęcie skontaktujcie się ze mną (formularz kontaktowy).

Design Planner

Marzycie o nietuzinkowym weselu, a nie macie na nie pomysłu? Chętnie Was poznam i stworzę dla Was indywidualną koncepcje dekoracyjną w formie niepowtarzalnego katalogu zawierającego dziesiątki zdjęć i pomysłów na Wasz Wielki Dzień. 

 

Usługa zawiera:

 • Spotkanie na żywo lub online – by stworzyć coś specjalnie dla Was muszę Was poznać, posłuchać o Waszych marzeniach i obawach
 • Stworzenie niepowtarzalnego katalogu z koncepcją dekoracyjną, zaprojektowaną specjalnie dla Was w formacie pdf
 • Doradztwo i konsultacje z Waszą dekoratorką i florystką w sprawie realizacji koncepcji

Katalog z przykładową koncepcją dekoracyjną możecie pobrać TUTAJ.

 

Cena usługi: 499 zł

 

Spodobał Wam się przykładowy katalog? Ten stworzony specjalnie dla Was będzie jeszcze piękniejszy! Napiszcie do mnie, a umówimy się na spotkanie (formularz kontaktowy).

One Thing Planner

Masz problem ze znalezieniem podwykonawcy? Masz wątpliwości odnośnie podpisywanej umowy? Szukasz porady w innej kwestii ślubnej?  Czasem nawet mała rzecz może przysporzyć dużo problemów i lepiej powierzyć ją profesjonaliście. 

 

Usługa zawiera: 

 • Spotkanie na żywo lub online w celu omówienia problemu
 • Zaproponowanie sprawdzonych podwykonawców w preferowanej przez Was stylistyce i zakresie cenowym, doradztwo odnośnie umowy
 • Znalezienie rozwiązania innej kwestii w której potrzebujecie pomocy np.: stylizacja ślubna, porada dotycząca rozsadzenia gości, konsultacja w sprawie menu weselnego.

 

Cena usługi: ustalana jest indywidualnie (ceny zaczynają się od 100 zł).

 

Jeśli chcecie bym pomogła Wam w jakieś kwestii, nawet nie wymienionej przeze mnie wyżej, dajcie znać! Napiszcie do mnie, a ja Wam powiem jak mogę Wam pomóc (formularz kontaktowy).

Budget Planner

Ile będzie kosztować Nasze wesele? To najczęstsze pytanie które pada z ust Par Młodych. Stworzę dla Was indywidualny, zgodny z Waszymi wymaganiami i możliwościami szacunkowy budżet ślubny. Ułatwię Wam pilnowanie terminów płatności i czuwanie nad nieprzekraczalnością. 

 

Usługa zawiera: 

 • Spotkanie na żywo lub online, gdzie opowiecie mi o swoich planach ślubno – weselnych w połączeniu z możliwościami finansowymi 
 • Stworzenie indywidualnego szacunkowego budżetu ślubnego, zgodnego z Waszymi możliwościami i wymaganiami, zgodny z Waszym regionem w arkuszu kalkulacyjnym Excel w formie przejrzystej tabeli
 • Dodatkowo, w pliku załączona zostanie specjalna zakładka która ułatwi Wam czuwanie nad terminowością i śledzenie czy Wasz budżet zbytnio nie odbiega od szacunkowych ustaleń

Zanim skorzystacie z mojej pomocy przy opracowaniu Waszego indywidualnego budżetu ślubnego, zajrzyjcie do mojego autorskiego przelicznika kosztów weselnych który przybliży Wam nieco z jakimi kosztami musicie się zmierzyć przy organizacji ślubu i wesela, znajdziecie go tutaj.

 

Cena usługi: 299 zł 

Jeśli jesteście zainteresowani moją pomocą i chcecie bym stworzyła dla Was indywidualny budżet ślubny, napiszcie do mnie (formularz kontaktowy).

Paper Planner

Szukasz nieszablonowego notesu w którym będziesz zapisywać wszystkie swoje plany i decyzje związane z Dniem Waszego Ślubu? Już niedługo będzie u mnie dostępny najpiękniejszy, najbardziej unikalny i najbardziej przejrzysty planner ślubny na polskim rynku. 

Szczegóły wkrótce!

Olga Dyrda wedding planner